Komandorzy

 

Janusz Rutkowski 11.04.1976 - 13.04.1977
Karol Gryc
06.11.1977 - 26.03.1983  09.02.1994 - 21.01.2012 
Jerzy Marszałkowski
26.03.1983 - 15.03.1986
 

 P1250978
Marian Siemczonek
15.03.1986 - 03.09.1989
Andrzej Uhruski
03.09.1989 - 09.02.1994
Henryk Piechota
21.01.2012 - 07.02.2015

OFICJALNY SPONSOR

logo1

 

Programu "Morskie Wychowanie Młodzierzy i Dzieci"

Logo 3dJKMW "Kotwica" O/Świnoujście
Skr. poczt.  248
72-600 Świnoujście
tel. +48 577-100-556
tel. +48 732-619-815