Kto to Sternik Motorowodny ?

Wydarzenia Klubowe

Brak wydarzeń

 Sternik Motorowodny kto to jest ?

Zajawka na stronęSternik motorowodny ma prawo szaleć sobie na morzu czy na wodach śródlądowych, jeżeli ma ukończone 16-ty rok życia, zarówno  na motorówkach jak i skuterach, co w naszym regionie na pewno Ci się przyda.
Kolejna sprawa wędkujesz? Nasz region jest doskonale do tego przystosowany, dlaczego masz stać na brzegu i próbować coś złapać ? Motorówka daje Ci nieograniczone możliwości przemieszczania się po naszej krainie 44 wysp. Masz do dyspozycji morze, zalew, rzeki, kanały, jeziora, a wszystko to tak naprawdę opłyniesz w jeden dzień.

Wiedza teoretyczna jak i praktyczna jest niezwykle istotna ze względów bezpieczeństwa, zarówno Twojego jak i innych użytkowników naszych akwenów wodnych.
Więc nie czekaj wypełnij formularz, jeżeli że masz ochotę zdobyć patent sternika motorowodnego, gdy będziemy organizować kurs, zakończony egzaminem oczywiście natychmiast zostaniesz o tym poinformowany. Kurs trwa około 4 dni w weekendy prowadzimy zajęcia teoretyczne natomiast w tygodniu w godzinach popołudniowych prowadzimy zajęcia praktyczne (wszystko w trakcie zajęć organizacyjnych jest do ustalenia, jesteśmy naprawdę bardzo elastyczni).

dsc 1572Patent sternika motorowodnego uprawnia Cię do:

  • Prowadzenie jachtów motorowych po wodach śródlądowych;
  • Prowadzenia jachtów motorowych o długości kadłuba do 12 m po morskich wodach wewnętrznych oraz pozostałych wodach morskich w strefie do 2 Mm od brzegu, w porze dziennej.

Wymagania:

  • Ukończony 14 rok życia.
  • Zdanie egzaminu na stopień Sternika Motorowodnego.

*Osoby w wieku poniżej 16 roku życia mogą realizować swoje uprawnienia na jachtach motorowodnych o mocy silnika do 60 kW.

Zapisz się na kurs !

OFICJALNY SPONSOR

logo1

 

Programu "Morskie Wychowanie Dzieci i Młodzieży"

Godło 

JKMW "Kotwica" O/Świnoujście
Skr. poczt.  248
72-600 Świnoujście
tel: +48 608-626-080