Na bieżąco

Żeglarze z JKMW Kotwica zapraszają uczniów w przedziale wiekowym od I klasy gimnazjum do klas maturalnych włącznie do wspólnego żeglowania.

W każdy piątek o godz. 1630 można spotkać się w klubie z opiekunami młodzieży, zapoznać się z jachtami i infrastrukturą klubową, wziąć udział w zajęciach klubowych. Można też umówić się na skorzystanie ze specjalnej oferty klubu na nadchodzący sezon żeglarski.

SPECJALNA OFERTA NA ROK 2015  !!!

NIE TRZEBA MIEĆ ŻADNEGO PATENTU.

NIE TRZEBA BYĆ CZŁONKIEM KLUBU

 

Zobacz jak wyglądają zajęcia w naszym Klubie: KLIKNIJ.

 

- BEZPŁATNE   REJSY     po wodach Zatoki Pomorskiej

Wystarczy umówić się, przyjść i po prostu popłynąć. Można zaprosić przyjaciół, zabrać aparat fotograficzny i dobry humor. Będzie można spróbować sterowania jachtem. Czas trwania od 2 do 4 godz.

- BEZPŁATNE  PRZESZKOLENIE    przygotowujące do udziału w rejsie morskim.

 Dla wszystkich chętnych, którzy zdecydują się popłynąć z nami na rejs trwający od 2 do 5 dni. Sporo przydatnej wiedzy w skondensowanej formie, dzięki której będziecie mogli poprawnie pełnić rolę członka załogi jachtu pełnomorskiego. Przeszkolenie będzie odbywać się popołudniami lub w weekendy.

- REJSY  MORSKIE   dofinansowane.

            Możecie umówić się na jeden ze specjalnie zorganizowanych rejsów po Bałtyku, który poprowadzi wykwalifikowana kadra i opiekunowie. Rejs będzie trwał od 2 do 5 dni. Rejsy są dofinansowane z środków miejskich. Każdy uczestnik będzie ubezpieczony. Realizację rejsów planujemy w okresie od 20 maja do 30 sierpnia.  Pamiętajcie, że na rejs należy zapisać się co najmniej 30 dni przed planowaną datą wypłynięcia i w tym celu najlepiej pojawić się w klubie w piątek o godz. 16:30. Koszt rejsu dla uczestnika to 40 zł za jedną dobę. Przykładowo za rejs trwający cztery dni zapłacicie 160 zł. Mogą się zgłaszać pojedyncze osoby lub grupki przyjaciół. Na jacht możemy zabrać do 6 uczniów.  To naprawdę dobry pomysł na spędzenie interesującego weekendu lub wakacyjny wyjazd.

OFICJALNY SPONSOR

logo1

 

Programu "Morskie Wychowanie Młodzierzy i Dzieci"

Logo 3d

JKMW "Kotwica" O/Świnoujście
Skr. poczt.  248
72-600 Świnoujście
tel. +48 577-100-556