Kronika

Baner 1

Wydarzenia Klubowe

Brak wydarzeń

Właśnie; niejako przy okazji można przeżyć mnóstwo interesujących chwil w Świnoujściu, a szczególnie wtedy gdy mamy na myśli żeglarską przygodę. I wcale nie trzeba się specjalnie o nią starać ani  mocno szukać. Nie będę tu reklamował tych wszystkich komercyjnych imprez, które odbywają się przez całe lato i przyciągają między innymi wspaniałe żaglowce, na których może przepłynąć się każdy turysta. Nie będę też rozwodził się nad możliwościami organizacji ciekawych rejsów bo dla każdego kto spojrzy na mapę jest to oczywiste, a dla każdego kto zna nasz klub w dodatku jak najbardziej realne. To nasza zwyczajna codzienność jest fajna. To, że możemy wyjść z domu i za 10-15 minut znaleźć się w klubie, NA JACHCIE !!! I zająć się tym co dla większości naszych rodaków zawsze będzie pozostawało wysoce niedostępne, albo wymagało ogromnej masy przygotowań. Bo my naprawdę duuuuużo możemy.

 Tak jak na przykład w pewną niedzielę gdzie dostaliśmy telefon od znajomego, że właśnie wyrusza w rejs na Spitsbergen i wychodzi z portu za chwilę. Decyzja mogła być tylko jedna ! Natychmiast rzucamy nasze klubowe sprawy i wychodzimy na zatokę ! I po godzinie obie załogi pozdrawiały się na morzu. Życzyliśmy naszym przyjaciołom stopy wody pod kilem, po czym przy wspaniałych warunkach 4-5 B pobawiliśmy się jeszcze pod pełnymi żaglami. Ot tak, po prostu, bo………….. mieliśmy ochotę.

 

Warning: No images in specified directory. Please check the directoy!

Debug: specified directory - http://jkmwkotwica-swinoujscie.pl/images/Przy_okazji

OFICJALNY SPONSOR

logo1

 

Programu "Morskie Wychowanie Dzieci i Młodzieży"

Godło 

JKMW "Kotwica" O/Świnoujście
Skr. poczt.  248
72-600 Świnoujście
tel: +48 608-626-080