Bieżące

Świąteczne życzenia

wesołych

christmas tree

Niech te Święta, tak wspaniałe, będą całe jakby z bajek, niechaj gwiazdka z nieba leci. Niech Mikołaj tuli dzieci, biały puch niech z góry spada, niechaj piesek w nocy gada. Niech choinka pachnie pięknie, no i radość będzie wszędzie

4XCOŻyczy Zarząd 

Bal 2019

Bal żegalarze 2019 630 400


Sakramentalne „sezon żeglarski 2014 uważam za zamknięty” padło z ust komandora JKMW Kotwica o/Świnoujście Henryka Piechoty w sobotę 11 października.

Impreza pomimo niesprzyjającej aury przyciągnęła szerokie grono sympatyków żeglarstwa. Dzieciom szczególną przyjemność sprawiły rejsy klubowymi jachtami i pieczenie kiełbasek na ognisku. Dorośli degustowali ciasta domowej roboty. Prezydent Miasta Świnoujście Janusz Żmurkiewicz przekazał uroczyście władzom klubu środki finansowe, które niedawno pozyskaliśmy w konkursie budżetu obywatelskiego. Profesjonalny dziecięcy zespół ”Brygantynki” fantastycznie wykonał kilka szant. W sprzyjającej, domowej atmosferze każdy mógł poczuć się dobrze.

Kto nie był niech żałuje i przygotuje się na wiosnę bo za około 7 miesięcy zaczniemy NOWY sezon w tradycyjny, podobny sposób.

 

Warning: No images in specified directory. Please check the directoy!

Debug: specified directory - http://jkmwkotwica-swinoujscie.pl/images/Zakończenie2014

OFICJALNY SPONSOR

logo1

 

Programu "Morskie Wychowanie Dzieci i Młodzieży"

Godo 

JKMW "Kotwica" O/Świnoujście
Skr. poczt.  248
72-600 Świnoujście
tel. +48 577-100-556