Bieżące

Wydarzenia Klubowe

Brak wydarzeń

7 lat kończył Wiktor, syn członka naszego klubu Sławomira Lupy. Impreza zorganizowana została w stylu marynarskim. Zaproszeni najmłodsi goście zajadali się przepysznym tortem urodzinowym z motywem żaglówek. Ten piękny tort przygotowała mama Wiktora p. Magda Lupa. Trzeba przyznać, iż wyglądał znakomicie i jeszcze lepiej smakował.

Goście mogli wziąć udział zabawach marynarskich:

  • Przeciąganie cumy,Urodziny Wiktora (8)
  • Bieg w gaciach bosmana,
  • Rzut rzutką do jeziorka,
  • Strzelanie z łuku.
  • Pływanie naszą motorówką. 

Dodatkową atrakcją dla dzieci było malowanie twarzy i cukierkowa piniata.
Na naszych  milusińskich czekały również smakołyki z grilla: kiełbaski i kurczaczki oraz oczywiście pieczenie kiełbasek na ognisku. Rodzice oczywiście również korzystali z wspaniałego klimatu imprezy.
Solenizant z przyjaciółmi bardzo mile spędzili ten czas.
Ale to nie był koniec niespodzianek. Dnia 5 lipca dla Wiktora i jego gości został zorganizowany rejs jachtem s/y "Dragon", za sterami którego osobiście stanął komandor naszego klubu Andrzej Krupa. Każdy z uczestników mógł poczuć się jak kapitan stając za sterem. Mama Wiktora przygotowała na tę wyprawę „Minionkowy” tort.
Wycieczka była tak emocjonująca, że nasz solenizant zasnął na pokładzie.Mamy nadzieję, że rejs zapadnie w pamięci naszych gości. 
Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie i pomoc w zorganizowaniu tych wspaniałych urodzin.
W wyniku takich inicjatyw szerzymy w młodych ludziach pasję żeglarstwa oraz szacunek do morza.

 

 

OFICJALNY SPONSOR

logo1

 

Programu "Morskie Wychowanie Dzieci i Młodzieży"

Godło 

JKMW "Kotwica" O/Świnoujście
Skr. poczt.  248
72-600 Świnoujście
tel: +48 608-626-080