Bieżące

 

Zakończenie sezonu żeglarskiego 2017

W dniu 14 pażdzierrnik br. JKMW "KOTWICA" o. Świnoujście oficjalnie pożegnało sezon żeglarski 2017, w związku z czym Zarząd naszego klubu wraz z kilkoma członkami przygotował szereg atrakcji od godziny 11.00 odbyły się regaty o puchar Dowódcy 8 Flotylli Obrony Wybrzeża startowały 4 załogi na naszych jachtach "Paź" i "Hornet" zacięta rywalizacja trwała do samego końca. Zwycięzcą okazała się załoga pod komendą komandora Andrzeja Krupy. Od godziny 14.00 Grażynka Wilczek wraz ze Sławkiem Putreszą dla dzieci przygotowali kilka konkurencji takich jak: rysowanie motywów związanych z żeglarstwem, tańce, przeciąganie liny jak również rzucanie rzutką do koła ratunkowego. Dzieci bawiły się wspaniale. Do tego oczywiście nie mogło zabraknąć pływania motorówką oraz jachtem ZSM Świnoujście.

Zadbano również, aby nasi goście nie byli głodni, oczywiście jak to u nasz bywa kiełbaski z ogniska, grill cały czas wydawał pyszne kąski, kociołek rozmaitości, a do tego była grochówka żołnierska.
Nasze zakończenie sezonu przebiegało w bardzo miłej atmosferze. Swą obecnością zaszczycili nas Prezydent miasta, przedstawiciel Dowódcy 8 Flotylli Obrony Wybrzeża oraz Komendant Portu Wojennego.

Zarząd Wszystkim serdecznie dziękuje za przygotowanie oraz uczestnictwo w tak wspaniałej imprezie zakończonej śpiewaniem szant.

Z żeglarskim pozdrowieniem Sekretarz

 

 

 

OFICJALNY SPONSOR

logo1

 

Programu "Morskie Wychowanie Dzieci i Młodzieży"

Godo 

JKMW "Kotwica" O/Świnoujście
Skr. poczt.  248
72-600 Świnoujście
tel. +48 577-100-556